Плус Инфо
ribbon

Аранжмани за Велигден 2014

И овој велигден направете го посебен.

Повеке...

ribbon

Аранжмани по повод 1ви Мај

За денот на трудот, отпатувајте на вашата дестинација.

Повеке...

ribbon

Галерија

Дел од фотографиите од нашите патувања...

Повеке...

ribbon

Пронајдете не на Facebook

Станете фан на нашата фан страна...

 

Повеке...

Сезонски Превоз за Охрид

PDF Печати Е-пошта


Ако годинава сакате да останете во Македонија и сакате да уживате во убавините на Охрид,
Црво Експрес ви нуди сезонски превоз со старт од 01 Јули до 31 Август 2013.

Тргнување од Штип во 5:00 часот на Автобуската станица.

Вракање во 12:00 часот од Автобуската станица во Охрид.

Цената за билет во еден правец е 600 ден.

Цената за повратен билет е 1 100 ден.

За повеке информации контактирајте не!

 

 

top